EDUPlanet.com.pl

 

EduPlanet ...

 

Jesteśmy importerem i dystrybutorem Orchard Toys od 2005 i Schofield and Sims od 2002 roku. Nasz zespół tworzą pasjonaci edukacji dziecięcej i języka angielskiego: nauczyciele, psycholodzy i metodycy z wieloletnim doświadczeniem w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Oferowane przez nas książki, gry, puzzle, plakaty i płyty są starannie selekcjonowane, zaś każdy produkt jest wielokrotnie sprawdzany i testowany, co pozwala na udzielanie rzetelnych i wartościowych porad zainteresowanym rodzicom i nauczycielom.


Współpracują z nami księgarnie, sklepy internetowe i zabawkowe, a także szkoły językowe, biblioteki, domy kultury i centra edukacji dziecięcej w całej Polsce. Oferujemy korzystne warunki przy zakupach hurtowych i gwarancję szybkiej realizacji zlecenia. Nasze produkty można kupić w sklepach w Bydgoszczy, Krakowie, Warszawie i okolicach oraz we Wrocławiu. Regularnie odwiedzamy imprezy targowe w całej Polsce.


Recenzje oferowanych przez nas produktów można znaleźć na portalach społecznościowych i edukacyjnych oraz w prasie branżowej.


www.facebook.com/sklep.eduplanet

http://www.zabawydladzieci.com.pl/gry,1

http://www.rodzice.pl/rynek-i-zakupy/polecamy/Zabawa-nauka.htmlORCHARD TOYS to marka znana w Wielkiej Brytanii od ponad 40 lat specjalizująca się w produkcji gier planszowych i puzzli dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Fabryka znajduje się w hrabstwie Norfolk we wschodniej Anglii gdzie produkowane są puzzle i gry Orchard Toys tradycyjną metodą, daleką od wszechobecnej elektorniki. Orchard Toys to gry planszowe, lotto, memo i  puzzle  rozwijające pamięć, koncentrację, sprawność manualną  oraz wyobraźnię przestrzenną.  Zabawki zwracają uwagę wysoką jakością  wykonania, trwałością i estetyką. Są bezpieczne, ekologiczne, a bogaty asortyment z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Orchard Toys to doskonała zabawa dla całej rodziny!

 


SCHOFIELD AND SIMS to wydawnictwo o ponad 100-letniej tradycji. W ofercie znajdą Państwo podręczniki, słowniki i plakaty wspierające naukę języka angielskiego. Podręczniki mają formę zeszytów ćwiczeń, w których dzieci kolorują, dopasowują, liczą, łączą, segregują, a także rymują i śpiewają. W miarę nabywania umiejętności polecamy podręczniki przedmiotowe do gramatyki, ortografii, matematyki, przyrody. Słowniki Schofield and Sims są odpowiednio dobrane do wieku i poziomu uczniów i wyróżniają się krótkimi i zrozumiałymi definicjami, zaś plakaty przyciągają wzrok i pomagają w nauce języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.


opełnieniem naszej oferty jest angielska beletrystyka dziecięca, scenariusze teatralne z pełną oprawą reżyserską i muzyczną oraz materiały audio, a wśród nich bajki znanych i lubianych autorów brytyjskich i amerykańskich a także  filmy i piosenki w formatach CD/DVD. 

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

(pusty)
Reklama
2010 © Edu Planet | Prospectus Projekt