EDUPlanet.com.pl

WESOŁA GRZĄDKA

WESOŁA GRZĄDKA

Wszystkie zdjęcia

WESOŁA GRZĄDKA

Więcej szczegółów


46,99zł brutto

007

Dodaj do Listy Życzeń


Cześć! Jestem Jadzia Jabłuszko. A oto moi przyjaciele: Małgosia Malinka, Patryk Pomidorek i Sylwia Sałata. Poznajcie się i przyłączcie do zabawy!

 

Wesoła Grządka to zabawa dla małych i dużych dzieci, rozwijająca spostrzegawczość i umiejętność dopasowywania. Tym razem akcja toczy się ogrodzie, a bohaterami są owoce i warzywa, które losując układamy w grządki. Uważajcie na Pana Brukselkę, który ma supermoc i potrafi zamieszać w szeregach!

 

Wesoła Grządka to także doskonała okazja do dyskusji o potrzebie zdrowego odżywiania po polsku, angielsku i w każdym innym języku. Do zestawu załączony jest mini-poradnik w języku angielskim z pytaniami do dyskusji, a na odwrocie elementów składających się na dużą grządkę znajdziecie cenne opisy zalet każdego z owoców i warzyw (przykłady poniżej)

 

TOMATO -  a tomato is a fruit. This is because it has seeds and grows from a flowering plant. Tomatoes are used in ketchup, soups and pasta sauce, and often on pizzas and salads!

 

SWEETCORN - sweetcorn is a vegetable. Its plants can grow over 2 metres height! It can be boiled in water and eaten from the cob with melted butter on top.


CARROT - a carrot is a root vegetable. It is called this because the part we eat is actually the root of the plant. As well as eating them raw, carrots can be used in stir-fries, salads, soups and more.

 

Wiek: od 5 lat

Liczba graczy: 2-4

Tytuł oryginalny: Veg Patch Match

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Koszyk  

(pusty)
Reklama
2010 © Edu Planet | Prospectus Projekt