EDUPlanet.com.pl

NICHOLAS ALLAN'S COLLECTION

KOLEKCJA NICHOLASA ALLANA | 8 KSIĄŻEK

Więcej szczegółów

Promocja!
254,99zł brutto

299,99zł brutto

(cena obniżona o 15 %)

Dodaj do Listy Życzeń


THE QUEEN'S KNICKERS

Oto Królowa we własnej osobie! A to jest kufer Królowej. Czy wiecie co jest w środku? Tak, tak, majtki....  na każdą okazję - śluby, pogrzeby, wyścigi konne, wizyty zagraniczne, imprezy, wyjazdy do Balmoral, po domu i na co dzień. Tak, tak, to książka o majtkach Królowej. Będziecie pękać ze śmiechu! Przeczytajcie koniecznie!


THE ROYAL NAPPY

Witajcie na Dworze Królewskim i poznajcie Małego Księcia! Mały Książe jest tak mały, że... potrzebuje jeszcze pieluszek. I to JAKICH! Posłuchajcie!

 

CINDERELLA'S BUM AND OTHER BRILLIANT BOTTOMS

Przezabawna i zaskakująca opowiesć Nicholasa Allana o... pupach. Tak, tak, pupach - małych i dużych. W rolach głównych Kopciuszek, Królowa Wiktoria, Królewna Śnieżka, Księżniczka na ziarnku grochu i... MY WSZYSCY! Przeczytajcie koniecznie!

 

MY DAD'S THE BEST

Co potrafi Twój Tato? A może nie musi stawać na głowie, aby być superbohaterem? Bo przecież każdy tato jest najlepszy, prawda? Książka Nicholasa Allana to pełna humoru i miłości LAURKA DLA TATY.

 

SPODNIE PANA PICASSO

"No! No! No! Picasso! But Picasso said... YES!" fabularyzowana opowieść biograficzna o najsłynniejszym hiszpańskim malarzu opowiedziana prostym i rytmicznym językiem, a wplecione w tekst rysunki i obrazy Mistrza wciągają słuchaczy bez reszty, by następnie równię chętnie chwycić za kredki w myśl tezy, że sztuka nie zna ograniczeń! 

 

ALE IMPREZA!

Rzecz dzieje się w Betlejem. Zmęczeni wędrowcy poszukują kwatery, a że wszystkie są przepełnione ostatecznie trafiają do stajenki. Brzmi znajomo? Smaczku całej historii nadaje charyzmatyczny właściciel zajazdu. Książka to także gotowy scenariusz szkolnych jasełek.

 

MIKOŁAJOWI CHCE SIĘ... SIKU!

Dzieci listy piszą, a Mikołaj staje na głowie, by spełnić wszystkie prośby. Odwiedzając każdy dom chętnie częstuje się pozostawionymi smakołykami. Nic dziwnego, że w pewnym momencie bardzo, BARDZO, BAAAARDZO chce mu się SIKU! I co teraz??!! Zabawna, rymowana opowieść, która wprowadzi słuchaczy w świąteczną atmosferę.

 

MIKOŁAJU, CIIII-CHO!

Po kolacji Mikołaj wyrusza z prezentami, gdy nagle jego brzuszek zaczyna wydawać dźwięki...   Mikołaju, ciii-cho! Dzieci śpią! Ale pełny brzuszek coraz bardziej daje się we znaki...   Zabawna, rymowana opowieść, która wprowadzi słuchaczy w świąteczną atmosferę.


KSIĄŻKI DO KUPIENIA OSOBNO LUB W ZESTAWIE

 

WIĘCEJ O AUTORZE:

http://www.chroniclelive.co.uk/whats-on/arts-culture-news/created-queens-knickers-now-nicholas-12294694

 

zdjęcie: A visit by Nicholas Allan to Yeo Valley Children’s Book Group

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Koszyk  

(pusty)
Reklama
2010 © Edu Planet | Prospectus Projekt